mikroplas plastik

perçin iplik

 

Perçin İplik

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız, 25.000 adet/ay polyester iplik, 2.000.000 metre/ay dokuma lastik,12.000 kg/ay örme lastik, 1.500.000 metre/ay ekstrafor ve 250.000 metre/ay kordon kapasitesiyle hizmet vermektedir.

 mikroplas  mikroplas
   
   

Bütün faaliyetlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda planlayan ve yürüten firmamızın amacı, tekstil ve konfeksiyon sektöründe yer alan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını en kısa zamanda, en yüksek kalitede ve en uygun fiyatla karşılayabilmektedir.


Aylık 25.000 adet polyester iplik kapasitesiyle hizmet veren bobin aktarma bölümü, müşterilerimizin kartela dışı özel boyama ihtiyaçlarını karşılamakta ve zengin stoğumuza destek vermektedir.

 perçin iplik
 perçin  iplik
Dar dokuma şerit ve ekstrafor ürünlerimiz
 
 perçin iplik
Örme lastik ürünlerimiz
perçin iplik  
     

Aylık 12.000 Kg örme lastik kapasitesiyle tekstil ve konfeksiyon sektörüne hizmet veren işletmemizde, 0.5 cm'den 5,0 cm'e kadar örme lastik imalatı yapılabilmektedir.


17 makinadan oluşan dar dokuma bölümünde 0.5 cm'den 6.0 cm'e kadar dokuma lastik ve ekstrafor üretimi yapılmaktadır. Aylık 2.000.000 mt dokuma lastik ve 1.500.000 mt. ekstrafor kapasitesiyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 perçin iplik ürünleri
İğneli kordon ünitemiz
 iğneli kordon ürünlerimiz
İğneli kordon ürünlerimiz İstenilen renkte kordon üretimi yapılmaktadır
 tres kordon ürünlerimiz
Tres kordon ünitemiz
  tres kordon ürünlerimiz
Tres kordon ürünlerimiz İstenilen renkte kordon üretimi yapılmaktadır